Перший відкритий діалог у Черкасах Тарас Тополя провів зі студентством

       У понеділок, 29 жовтня, відомий музикант, фронтмен гурту «Антитіла», волонтер та громадський діяч Тарас Тополя провів у Черкасах три зустрічі, три відкриті діалоги у трьох різних місцях, але всі зібрання були об'єднані спільним прагненням змінити цей світ на краще, проговорити на широкий загал, що кожному під силу вплинути не лише на своє життя, а й на життя громади, на майбутнє своєї країни. 
     Упродовж години Тарас Тополя максимально відповідав на всі поставлені активною аудиторією питання. Розпочався діалог із запитань про творчий шлях музиканта та його гурту, зокрема, про початок музичної кар'єри та про джерела натхнення.
      – Усе почалося з дружби. Це була команда шкільних друзів, тих, кому було цікаво займатися музикою. Мрією про гурт я почав жити десь у 8-9 класі, а на випускному ми вже мали музичну команду, – розповів про початок творчого шляху Тарас Тополя. – Зараз на творчість мене надихає моя родина, мої друзі, ситуації, які стаються зі мною. Ми спостерігаємо за людьми, за їхньою реакцією на певні ситуації. Власне, багато пісень гурту «Антитіла» були написані заради того, щоб допомагати людям у якійсь непростій історії знайти відповідь у пісні. Наприклад, такі пісні як «Невидимка», «Вибирай», «Там, де ми є» написані, щоб надихати людей рухатися вперед.
      Не обійшлася зустріч і без типового питання про походження назви музичної команди, та Тарас Тополя терпляче переповів біографічну історію «Антитіл».
    – Назва виникла з однойменної пісні. Пісня називалася «Антитіла» і була про любов: про двох людей, які люблять один одного, але вони настільки різні, що не можуть бути разом. Ця пісня дала назву групі й поклала певну філософію: «Антитіла – це протилежності, і на цих протилежностях будується весь всесвіт: між чорним і білим, між світлом і темрявою, любов’ю і ненавистю існуємо десь в балансі ми – люди, які рухають цей світ до змін на краще». Власне, про цей світ ми співаємо і називаємося «Антитіла»,  – привідкрив завісу народження назви гурту його фронтмен. – «Антитіла» – це спокійний розмірений рух вперед, зі своєю філософією, зі своїм баченням. Через свою музику, через лірику, через тексти ми намагаємося підтягувати людей до нового сприйняття світу.   
    Цікавила студентську молодь і волонтерська діяльність Тараса та його команди, зокрема, що саме стало поштовхом до дій.
     – На той момент, коли почалася війна на сході країни, «Антитіла» мали свою власну чітку позицію – ми стояли на позиції унітарної єдиної держави під жовто-блакитним прапором з українською мовою, українською музикою і в єдиному територіальному інформаційному просторі. Тоді, ми як люди освічені, почали думати, яким чином ми можемо бути найкориснішими, – поділився громадський діяч Тарас Тополя. – Ми чітко зрозуміли, що у нас є певна аудиторія, певна кількість людей, які слухають нашу музику, підтримують нас і готові реагувати на наше звернення. Ми почали звертатися до людей з проханням допомогти зібрати необхідні речі для людей, які на сході під українським прапором боронять територіальну цілісність нашої країни. Ми розуміли, що кожна зібрана копійка рятує чиєсь життя, допомагає батьку, сину повернутися додому. Ми себе асоціюємо з Україною, з цією державою – це наш світ.
     Також молодь цікавили питання успіху, ставлення батьків до творчості Тараса, творчого проекту як стартапу, питання авторських прав, особистої мотивації, участі в благодійних проектах, політичних вподобань, які, до речі, Тарас Тополя майстерно оминав, та інші теми.     
     Наші бажання виникають ситуативно, інтуїтивно, не залежно від нас, вони закодовані в людині, тобто джерелами наших бажань є ми самі. Я почав займатися музикою просто тому, що мені захотілося, – зауважив Тарас Тополя. – Не залежно від того, яке бажання тобі дається, ти мусиш його спробувати реалізувати. Чим швидше ви усвідомите свій шлях, чим швидше ви зрозумієте, що ви на своєму місці, чим більше ви будете корисним для суспільства, тим швидше воно заплатить вам за це грошей. Все залежить від твоїх мізків, від горизонту твого планування.
     Мистецька зустріч завершилася подарунками від U-Report Ukraine, гурту «Антитіла», команди Гайдаfest та автограф і фото-сесією від Тараса Тополі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

«Доця» – книга одночасно і про війну, і не про війну

«Драма-спринт» – шлях сучасної драматургії до українських театрів

Дара Корній: «Проблем з натхненням немає, навпаки, є брак часу»