Інтерактивна музична казка "Пан Сирник та Різдвяний Пампушок"

    

      Приміщення театру-студії «PRO-test» дивовижним чином перетворюється на казкову книгу, адже вже цієї неділі дітлахи та дорослі стануть героями інтерактивної музичної вистави «Пан Сирник та Різдвяний Пампушок». Про святкові сюрпризи для малечі та їхніх батьків йшлося на прес-конференції, під час якої виконавці головних ролей та режисер поділилися основними ідеями унікальної новорічної поставки.

     Дитяча книга Світлани Лінинської «Пан Сирник та Різдвяний пампушок» з яскравими малюнками Романа Скиби побачила світ у «Видавництві Старого Лева».          

    Режисер-постановник музичної казки Павло Гончаров ставить за головну мету максимальне наближення до оригіналу.

       – Казкові персонажі, засніжене місто та інші декорації створять особливу атмосферу «живої книги», – розповідає Павло Гончаров. – Коли наприкінці дійства дитина отримає книгу в подарунок, вона захоплено хизуватиметься перед знайомими та ріднею неймовірною мандрівкою казковими сторінками. А ще, таким чином, ми привертаємо увагу дітей до друкованої продукції, адже жодна комп'ютерна програма не спонукає до розвитку мислення так, як це робить книга.
      Окрім інтерактивної вистави та розваг на дітей чекає ще й справжній майстер-клас із різдвяної випічки. Під чітким пісенним керівництвом Пана Сирника діти, дотримуючись рецепту, самі замісять тісто та, не без допомоги чарівної магії, отримають справжні пампушки.


    – У повсякденному житті кожне приготування їжі можна перетворювати у гру, під час якої дитина швидко і легко вчиться, – наголошує виконавець ролі Пана Сирника народний артист України Юрій Берлінський. – Для дорослих – це інструкція як поводитися з дітьми, а для дітей – це весела та корисна розвага. Діти люблять  фантазувати, отже, ми разом будемо фантазувати і спілкуватися. Тому кожну казку ми робитимемо особливою, але все ж не відступаючи від основної лінії.

     Своєю чергою, головна героїня вистави народна артистка України Тетяна Крижанівська зізнається: «Чесно кажучи, я ніколи не готувала пампухів – це моя перша спроба. І тому разом із дітлахами ми будемо вдосконалювати нашу кулінарну майстерність».

    А своєрідним місточком між дитячим та дорослим світом буде наймолодша героїня казки – дівчинка Орися, яку грають Поліна Татаринова, донька заслуженого артиста України Володимира Татаринова, та Аня Македонська


   
Ще однією особливістю музичної казки є повернення до наших українських традицій.
    – 13 грудня народився український композитор Микола Леонтович, а його обробка «Щедрика» знана не тільки в Україні, але й у всьому світі під назвою «Carol of the Bells», – інформує режисер вистави. – Уперше «Щедрик» виконав хор Київського університету у далекому 1916 році, отже ми тішимося з того, що до ювілею «Щедрика» всі разом заспіваємо цю пісню у нашій казці. Ми прагнемо, щоб молоде покоління шанувало наші українські традиції, які надихають ставати кращими, свідомішими та щиро любити свою батьківщину.

  
    Тож, годинне казкове дійство полонить дітей і дорослих магією Різдва, зруйнує всі бар'єри і перешкоди між дитячим та дорослим світом, навчить гостинності, добра, поваги та любові!

   
    Вистави відбуватимуться  18, 23, 24, 25, 29, 30 грудня та 2, 3, 6, 8, 13, 14 січня о 15:00 у театрі-студії “PROtest” за адресою: бульвар Шевченка, 274/1, 3-ій поверх (над «Некафе»).


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

«Доця» – книга одночасно і про війну, і не про війну

«Драма-спринт» – шлях сучасної драматургії до українських театрів

Дара Корній: «Проблем з натхненням немає, навпаки, є брак часу»