Масштабний соціальний проєкт у Черкасах об'єднав тих, хто живе і працює без обмежень


     Першого липневого дня масштабний соціальний проєкт “Життя без обмежень” у Черкасах об'єднав тих, хто працює, творить, дихає на повні груди та надихає інших.   


    − Людина народжується вільною, без обмежень, але життя вносить корективи. Певні обмеження в наше життя внесла спочатку війна, а потім і пандемія, низький соціально-економічний рівень. І ми всі стикаємося з такими поняттями як психоемоційне вигорання та посттравматичний синдром, особливо ветерани, волонтери, медики знайомі з цим. Це коли руки опускаються, порожнеча в душі, коли ти не знаєш, де черпати сили і натхнення. Та сили й натхнення дають спілкування з побратимами, мистецтво й музика,  поділилася волонтерка та громадська активістка Оксана Циганок

     Концертна  івент-арена «SELENA» зібрала понад три тисячі людей: лікарів, рятувальників, полісменів, вчителів, людей із інвалідністю, воїнів АТО/ООС, волонтерів, родини внутрішньо переміщених осіб, аби висловити вдячність всім, хто, попри життєві труднощі, понаднормову роботу, щоденний ризик живе на повну, захищає рідну землю, не зраджує своїх патріотичних переконань. 

     Ми живемо у мирній країні, маємо над головою мирне небо, у нас є можливість виховувати дітей, ходити на роботу, на концерти, і цим ми завдячуємо не уряду, не президентам, а саме мужності і відданості українських військових, тих людей, які пов'язані з обороною держави. Тому і маємо їм віддячити. Ми намагаємося їздити до військових, брати участь у соціальних проєктах. Сьогодні важливими є не лише військові, а й багато інших людей  лікарі, наприклад, вчителі та багато інших  це люди, які не захищають державу зі зброєю в руках безпосередньо, але вони роблять все можливе для того, щоб в державі все було добре, і в нас з вами було майбутнє. Не завжди потрібно їздити і заробляти гроші, або організовувати івенти для того, щоб заробити, адже є моменти у кожного з нас в житті, коли потрібно щось робити просто так, тому що ти це вмієш робити,  пояснив свою позицію перед початком концерту лідер гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець.


    Лікар уролог-онколог, завідувач обласного центру пластичної реконструктивної та малоінвазійної онкоурології Черкаського обласного онкологічного диспансеру Роман Морару-Бурлеску зауважив, дуже символічно, що на соціальну подію запросили і медиків, адже вони під час пандемії коронавірусу працюють, не покладаючи рук. 

    − Хочу подякувати за цей концерт і організаторам, і музикантам гурту. Ми всі: і рятувальники, і пожежники, і поліціянти, і медичні працівники не лише живемо, а й працюємо щодня без обмежень. Те, що ми намагаємося дати нашим пацієнтам, не має меж зовсім. Тому, дуже символічно, що сьогодні запросили представників медичної спільноти на цей захід, людей які, на жаль, не мають можливості відвідувати подібні концерти, чути справжню, живу   українську музику, − сказав Роман Морару-Бурлеску.

    – Творчість гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» надзвичайно надихає,  додала Оксана Циганок, висловлюючи вдячність організаторам події та музикантам.   Коли я їздила на схід за кермом, ваша музика була зі мною постійно, вона надихала. Сьогодні буде багато волонтерів, ветеранів, лікарів, рятувальників − людей, які постійно підставляють своє плече країні й іншим.  Сьогодні ви нас будете лікувати своєю музикою. 

    Сергій Танчинець зауважив, що він добре знає свою авдиторію, з якою зустрічається як на квиткових чи фестивальних концертах, так і на соціальних проєктах.

    – Зали по всій України однакові, тому що приходять однакові українські люди, з однією і тією ж позицією, з розумінням ситуації довкола  і в країні, і поза її межами, з чітким розумінням, хто ворог, а хто свій,  зазначив Сергій Танчинець.   

    Учасник бойових дій Тарас Теліженко поділився, що музика гурту «Без обмежень» надзвичайно позитивно впливає на дружин військових, а це, в свою чергу, позитивно впливає на емоційний стан ветеранів.

    – Дуже класно, коли представники шоубізнесу допомагають різним верствам населення,  додав ветеран АТО/ООС, учасник «Ігор Нескорених» Артем Лукашук.

    Зі свого боку голова ГО «Спільнота біженців із Донецька та Сходу України», яка налічує 800 людей із зареєстрованих у Черкасах  понад 4 700 внутрішньо переміщених осіб, Олександр Лавріненко доєднався до слів вдячності на адресу організаторів актуального соціального проєкту.

    Перед концертом івент-арени «SELENA» мали змогу відвідати ще дві особливі локації: «Мистецтво без обмежень» та «Спорт без обмежень».

    На мистецькій території люди на візочках разом із майстринею Галиною Тимошенко розмальовували глиняні фігурки яскравими кольорами, тут же усі охочі творили барвисте арт-полотно своїми долоньками, і все це під акустичний виступ актора та музиканта, постійного учасника благочинних подій Сергія Боброва.    На спортивному майданчику до тренувань «Чемпіонів по життю» активно доєднався і фронтмен гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Сергій Танчинець разом із юними футболістами завзято пройшов усі етапи тренування і навіть побував у ролі воротаря. 

    – Спорт для дітей з інвалідністю дуже корисна, цікава та розвиваюча річ. Під час тренувань із футболу наші маленькі чемпіони здобувають не тільки спортивних навичок та майстерності, а і вчаться комунікувати, розуміти одне одного, приймати рішення в долі секунди. Це, безумовно, позитивно впливає на розумовий, психоемоційний та фізичний стан дітей.  А спільні тренування з відомими людьми, зокрема з зірками шоу бізнесу, яких вони щодня чують по радіо та бачать по телевізору, надихають дітей на нові досягнення і спонукають йди до своєї цілі. Також, на мою думку, подібного роду спілкування з боку відомих людей не просто дарують позитивні емоції та чудові згадки для дітей, а і закладають дітям камінчик у фундамент їхнього майбутнього успіху та дають стимул ставати успішними!  А якщо наші діти будуть успішними, то успішною буде і наша Україна!  наголосив Співзасновник БФ «Чемпіони по-життю», тренер проєкту «Так, я можу» Богдан Кулинич.

  Після спорту та мистецтва івент-арену «SELENA» заполонили щирі, відверті, чесні композиції музичного гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»,  які запалювали зорі в очах глядачів, проникаючи у серця тих, хто руйнує бар'єри, долає перешкоди, силує перепони, перемагає задля життя без обмежень.  

  – Ми граємо не просто квитковий концерт, а соціальний концерт для всіх тих людей, кому близька музика “без обмежень”, для всіх тих людей, від яких залежить майбутнє країни. Ми вдячні за все, що ви робите. Також ми раді вітати переселенців  українців, яких війна витіснила з дому. Мені хочеться вірити в те, що кожна домівка, кожне рідне місто українця буде йому повернуто після перемоги України…,  звернувся до заповненої вщент івент-арени Сергій Танчинець    «Свято без обмежень» вдалося, поклавши початок масштабному благодійному соціальному руху на Черкащині.

    – Ми безмежно вдячні людям з інвалідністю, учасникам бойових дій, волонтерам, внутрішньо переміщеним особам, медикам, освітянам, рятувальникам, поліціянтам, донорам, паралімпійцям, учасникам «Ігор Нескорених» за громадську позицію, понаднормову роботу, щоденний ризик та боротьбу із життєвими викликами!  зазначають організатори події.

Публікації: Чесно


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

«Доця» – книга одночасно і про війну, і не про війну

«Драма-спринт» – шлях сучасної драматургії до українських театрів

Дара Корній: «Проблем з натхненням немає, навпаки, є брак часу»